Araç Kiralama Şartları

Araç Kiralama Şartları nedir? Araç Kiralamak için en az 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 1 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir. Tokat Araç kiralama‘da uygun araçlar kiralama yapabilirsiniz.

Genç Sürücü Ücreti uygulamasını aşağıda yer almakta.

  • Ekonomi segmentinde bulunan araçları kiralamak için en az 21 yaşında ve 1 yıl ehliyet sahibi olmalı.
  • 19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir.
  • Konfor segmentinde bulunan araçları kiralayabilmek için en az 23 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 21-23 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek konfor grubundan araç kiralayabilirler.
  • Prestij segmenti araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 23-25 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek Prestij grubundan araç kiralayabilirler.
  • Premium segment araçları kiralayabilmek için en az 27 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 25-27 yaş aralığında ve 3 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek premium gruptan araç kiralayabilirler.
  • Lüks segment araçları kiralayabilmek için en az 27 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. Lüks segment araçlarda Genç Sürücü uygulanamaz.
  • VAN segment araçları kiralayabilmek için en az 25 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. VAN segment araçlarda Genç Sürücü uygulanamaz.
 YaşGenç Sürücü uygulanabilir yaş aralığıMinimum Ehliyet Yaşı
EKONOMİ2119-21 Yaş ArasıEn az 1 Yıl
KONFOR2321-23 Yaş ArasıEn az 2 Yıl
PRESTİJ2523-25 Yaş ArasıEn az 2 Yıl
PREMİUM2725-27 Yaş ArasıEn az 3 Yıl
LÜKS27En az 3 Yıl
VAN25En az 2 Yıl

Araç Kiralama Süresi

Tokat Araç kiralama minimum süresi günlük kiralamalarda 24 saat (1gün), aylık kiralamalarda ise 30 gündür.

FİYATLARA DÂHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR

  • Fiyatlara Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ve %20 Katma Değer vergisi dahildir. Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı günlük 250 km olmak şartı ile 7 gün ve üzeri kiralamalarda, kontrat başına 1750 km ile sınırlıdır. Aylık araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı 3000 km ile sınırlıdır.
  • Kilometre aşım ücreti araç grup bazında değişkenlik göstermekte olup detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden veya ofislerimizden alabilirsiniz.
  • Akaryakıt, Ferdi Kaza Güvencesi, Mini Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Ofis müsaitlik durumuna göre Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti (0-26 km arası), Bebek Koltuğu, Navigasyon, Ek Sürücü ile Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti ayrıca hesaplanır.